צפון איטליה למשפחות

 

טיולי משפחות לצפון איטליה – חוויה קסומה ומגבשת

מילאנו רומא, ורונה, ונציה, אזור האגמים – כל אלו ויעדים רבים אחרים ממתינים לכם בצפון איטליה. תוכלו להגיע אליהם בקלות, בנוחות ובהנאה מושלמת עם הטיולים של ארז טורס. מטבע הדברים, טיול משפחות לאיטליה אינו יכולה להקיף את כל האטרקציות והמקומות המופלאים של חבל ארץ נרחב זה, לכן הטיולים שלנו מתמקדים בכל פעם באתרים שונים, אך תמיד מדובר במקומות מרהיבים, חשובים ומפורסמים שמשאירים בזיכרון חוויה בלתי נשכחת.

כמה מילים על הטיולים שלנו לצפון איטליה

טיולי משפחות לצפון איטליה מעניקים לכם הזדמנות לחוויה משותפת ומגבשת, המשלבת באופן נהדר בין אטרקציות שמתאימות לגילאים הצעירים, אתרים מרתקים עבור המבוגרים, והרבה מאוד הנאה, התרגשות וזמן למנוחה בצוותא. מדובר בטיולים בני חמישה ימים לפחות המביאים אתכם כאמור לאתרים האטרקטיביים ביותר באזור, וכוללים ארוחות בוקר צהריים וערב, עם לינה במלונות מעולים. את הטיולים מלווים מדריכים מנוסים מטעמנו אשר מכירים היטב את התרבות, הסיפורים וההיסטוריה המקומית, ויהפכו את הטיול שלכם לחוויה בעלת ערך מוסף ועומק. בנוסף, המדריכים ידאגו לכך שהטיול יעבור בצורה החלקה והנוחה ביותר מבחינה טכנית ויטפלו בכל סוגיה בירוקרטית. זאת על מנת שתוכלו להקדיש את מלוא הזמן ותשומת הלב להנאה ומפגש עם היעדים הקסומים של צפון איטליה, אשר הנסיעה ביניהם נערכת באוטובוס תיירים איכותי, נוח מאוד וממוזג.

לאן מגיעים בטיול מאורגן לצפון איטליה?

קצרה היריעה מלתאר את מגוון האתרים והמקומות שאליהם תוכלו להגיע עם טיול מאורגן לצפון איטליה. בין היתר, תגיעו אל עיר האוהבים ורונה, בה מתרחש סיפורם הנודע של רומיאו ויוליה, ואנו אכן נבוא לצפות במרפסת המפורסמת שמתחתיה שר רומיאו לבחירת ליבו. עוד אתר מרהיב בצפון איטליה הוא כמובן עיר התעלות ונציה, המורכבות משתי וערב של תעלות מים ובה גונדולות רומנטיות שעליהן נשוט. בין היתר, נעבור בכיכר סן מרקו המפורסמת של ונציה, בארמון הדוג'ים, מגדל הפעמונים, הגטו היהודי העתיק, גשר האנחות ומונומנטים נוספים של העיר. אלו כמובן רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות שאליהן תגיעו בחברה טובה של אנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם, וכמובן עם יקיריכם, בחוויה שתיחרט לשנים רבות בזיכרון.

 

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp